Handgemaakte kleding

Als pashouder van Onbeperkt leven krijg je 10% korting (bij besteding van minimaal € 15,-) op alle kleding en artikelen in de webshop van Delikaat. Van bandana’s en mutsen tot slabbetjes, gordelhoezen en poncho’s. Alles op maat gemaakt, uniek en authentiek!

Klik hier en vraag direct jouw GRATIS Onbeperkt leven pas aan om gebruik te kunnen maken van deze aanbieding

Mis je een partner of product die zeker in het aanbod zou horen?

Stuur alsjeblieft een mailtje. Wij zoeken dan contact met de leverancier om te kijken of we een samenwerking kunnen aangaan. Jouw hulp lijkt klein maar is zeer waardevol.

Welke partner of product mis jij?

Logo-Delikaat

Delikaat richt zich op hippe handgemaakte kleding en hulpmiddelen voor kinderen en jongvolwassenen met een beperking. Delikaat levert tevens maatwerk om specifieke behoeften of noden in te vullen, dit in overleg met de klant. Delikaat is door de Belgische overheid tevens herkend als ambachtsvrouw als bewijs van handgemaakt, kwaliteit en authenticiteit.

10%
Delikaat